Behawiorystka zwierząt towarzyszących, specjalizacja psy i koty
Kynoedukatorka

W marcu 2016 roku ukończyłam szkołę policealną „Centrum Edukacji Siódemka” na kierunku Technik weterynarii uzyskując kwalifikację zawodową R.09. We wrześniu 2020 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Behawiorystyka zwierząt towarzyszących, w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.
W czerwcu 2021 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Behawiorystyka zwierząt towarzyszących – koty, w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Od sierpnia 2021 uczestniczę w stażu w szkole szkolenia psów Warsztat przygotowującego do samodzielnego prowadzenia zajęć szkolenia psów.
Ponadto uczestniczyłam w wielu webinariach o szerokiej tematyce kynologicznej od anatomii, po treningi (sportowe, fitnesowe, trening medyczny, autokontrola), behawioralnej oraz psychofarmakologicznej.

marzec 2021 – maj 2021
Balans.dog, Kurs Kynoedukator_ka

kwiecień 2021
Wojtków Szkolenia, Kurs Terapia Psów Agresywnych

czerwiec 2021 (w trakcie)
Fundacja IRMA – Psy w Służbie Człowieka, Kurs Instruktorski Nose Work

październik 2021 (w trakcie)
Karolina Hołda Żywienie Psów i Kotów, Kurs PRO – Podstawy żywienia psów

Prywatnie jestem opiekunką trzech psów ras pasterskich oraz kota rasy maine coon. Kształcenie w kierunku behawiorysty rozpoczęłam dzięki moim psom, głównie dzięki Kiarze, owczarku australijskim, która podczas okresu dojrzewania zrobiła się bardzo porywcza. Codziennie uczę się jak zarządzać emocjami swoich psów oraz pomagam im sprostać nowym wyzwaniom. Lubimy treningi sztuczkowe i fitnessowe. Obecnie moje psy uczestniczą ze mną również kursie instruktora nosework.
Mój kot natomiast, to bardzo wyluzowany, rudy kocur. Jak dla mnie jest doskonały i lepszego mruczka nie mogłam sobie wymarzyć. Uwielbia ćwiczyć ze mną sztuczki, niczego się nie boi, a posiłki zjada razem z nami, ma specjalnie dostawiony jeden z drapaków obok stołu jadalnianego.