O WARSZTACIE

Warsztat to szkoła szkolenia psów. To miejsce, w którym uczą się opiekunowie psów i ich psy.
Warsztat to fach w ręku, doświadczenie, umiejętności.
Warsztat może być także naukowy.
W naszym Warsztacie łączymy aktualną wiedzę naukową z doświadczeniem i umiejętnościami.
Warsztat to My – empatyczni, pełni pasji i zaangażowania ludzie.

Zapraszamy Cię do fascynującego świata, w którym człowiek i pies dążą do wzajemnego zrozumienia i współpracy.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Prowadzimy szkolenia grupowe, indywidualne i konsultacje behawioralne, warsztaty i wykłady od 2013 roku.
To ponad 9 lat praktycznej pracy z psami i ich opiekunami,
Setki przeprowadzonych konsultacji behawioralnych, wyszkolonych psów, przeprowadzonych terapii zachowań grożących i agresywnych, nadmiernej pobudliwości, lękliwości, problemów z izolacją i innych.
Pracujemy z psami i ich opiekunami na zajęciach grupowych, indywidualnych, terapeutycznych.
Ćwiczymy w różnych warunkach środowiska – na naszej sali szkoleniowej przy ul. Solskiego 4a w Katowicach , w Parku Kościuszki, środowisku miejskim, w domu lub okolicach domu, w zależności od potrzeby.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Decydując się na zajęcia w Warsztacie
– otrzymujesz rzetelnie przygotowany program szkolenia
– podejście dostosowane do potrzeb i możliwości opiekuna i psa.
– w trakcie trwania kursu prowadzą Was i opiekują się Wami doświadczeni i wykształceni w tym zawodowym kierunku trenerzy – behawioryści
– nasza praca z Wami wybiega daleko poza salę szkoleniową. To nie tylko nauka poleceń, to także kompetentne wsparcie w procesie wychowania psa w realnym życiu, uwzględniająca przyczyny pojawiania się zachowania.

KIM JESTEŚMY

MAGDALENA GRABOWSKA

mgr socjologii w specjalności komunikacja społeczna
Zoopsycholog