PSI BEHAWIORYSTA

psi behawiorysta

PSI BEHAWIORYSTA

Chcesz wiedzieć, co zrobić, jeżeli Twój pies jest agresywny wobec innych psów, boi się lub jest nadpobudliwy?

Jeżeli niepokoi Cię zachowanie Twojego psa, możesz skorzystać z konsultacji behawioralnej.

Spotkanie warto umówić, jeżeli Twój pies prezentuje takie zachowania, jak:

 • oszczekiwanie innych psów lub ludzi,
 • zachowania agresywne wobec domowników innych ludzi lub psów
 • ciągnięcie na smyczy i nadmierna pobudliwość w domu lub na spacerach,
 • strach przed innymi psami, ludźmi, czy ruchem miejskim,
 • nadmierny popęd łowiecki
 • załatwianie się w domu
 • wycie lub szczekanie podczas nieobecności opiekuna w domu
 • inne zachowania, które Cię niepokoją lub utrudniają spokojne życie Tobie, twojemu psu lub osobom w najbliższym otoczeniu

Odpowiemy na wszystkie pytania, na przykład, co zrobić, kiedy pies gryzie lub jak oduczyć psa gryzienia ludzi? Lub co zrobić kiedy u psa pojawia się agresja wobec innych psów oraz co zrobić, kiedy pies jest lękliwy lub kiedy pies szczeka w domu, albo co zrobić żeby pies nie załatwiał się w domu.

Masz pytania?

KONSULTACJE BEHAWIORALNE

PROGRAM KONSULTACJI

1 KROK: KONSULTACJA BEHAWIORALNA OPIEKUNA W DOMU

Terapię zaburzeń zachowania rozpoczynamy od konsultacji behawioralnej. Podczas spotkania określamy przyczyny pojawienia się zachowania niepożądanego/zaburzenia zachowania, oceniamy możliwości pracy nad jego zmianą, obserwujemy psa.

2 KROK: PODSUMOWANIE I PLAN PRACY TERAPEUTYCZNEJ

Po konsultacji przygotowujemy plan pracy terapeutycznej dostosowany do indywidualnych możliwości opiekuna i psa.

W Warsztacie konsultacje behawioralne prowadzi zoopsycholog- instruktor. Dzięki temu praca nad zmianą zachowania jest pełna. Uwzględnia przyczyny pojawiania się zachowania (diagnozę) i daje Ci praktyczne narzędzia do pracy nad zmianą zachowania (ćwiczenia). Ponadto, w trakcie trwania terapii opiekun i pies pozostają w stałym kontakcie i pod opieką zoopsychologa – instruktora.

 

KOSZT KONSULTACJI

TERMIN I MIEJSCE KONSULTACJI

W domu opiekuna. Dojazd do 10 km wliczony w cenę.

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Profesjonalne szkolenie psów, możliwość stałego konsultowania niepożądanych zachowań i otrzymywania porad. Co najważniejsze — widzimy postępy w zachowaniu naszego psa z tygodnia na tydzień. Mimo że zaczynaliśmy szkolenie z ogromnymi problemami behawioralnymi i nie mieliśmy dużej nadziei na spektakularne efekty. Polecam.
Bartosz L
Świetna szkoła dla czworonogów! Panie Instruktorki mają super podejście do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć jak pracować i komunikować się z psem. Zajęcia to nie „praca" tylko przyjemność, zarówno dla sierściucha, jak i właściciela!"
Joanna F
Serdecznie polecam warsztat szkołę szkolenia psów ! To miejsce prowadzone przez profesjonalistów, ze świetnym podejściem zarówno do psów, jak i ich właścicieli ! Zawsze służą radą oraz pozostają z kursantami w kontakcie. Po każdych zajęciach otrzymuje się podsumowanie oraz wskazówki, nad czym należy pracować i na co zwracać uwagę. Bardzo indywidualne podejście i duże zaangażowanie. Polecam !
psi behawiorysta
Basia, Filip i Pax

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Rzetelnie przygotowany program szkolenia i zindywidualizowane podejście dostosowane do możliwości opiekuna i psa.
 • W trakcie trwania kursu prowadza Was i opiekują się Wami doświadczeni i wykształceni w tym zawodowym kierunku trenerzy – behawioryści (to dwa różne zawody).
 • Nasza praca z Wami wybiega daleko poza salę szkoleniową.
 • Nasza praca to nie tylko nauka poleceń, to także kompetentne wsparcie w procesie wychowania psa w realnym życiu, uwzględniające przyczyny pojawiania się zachowania.
 • W trakcie trwania kursu możesz konsultować z nami wszelkie zachowania psa
 • W trakcie trwania kursu masz dostęp do grupy kursantów na FB, w której znajdziesz dodatkowe materiały i porady szkoleniowe.

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach