RALLY OBEDIENCE

Posłuszeństwo sportowe na luzie

Jeżeli uczęszczała(e)ś już na szkolenie ze swoim psem i nadal chciał(a)byś z nim trenować, ale posłuszeństwo sportowe (obi) jest dla Was zbyt zobowiązujące, zapraszamy Cię na zajęcia. 
Założeniem rally-o jest budowanie fajnej relacji między opiekunem i psem opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Zajęcia mają sprawiać Wam przyjemność, jednocześnie przygotowujecie się do startów w zawodach w różnych klasach, a pies uczy się nowych poleceń. Łączą zatem przyjemne z pożytecznym.
Rally-O daje możliwość wspólnej aktywności z psem dorosłym opiekunom, a także dzieciom w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Jest świetną alternatywą dla bardzo już zobowiązującego sportu obedience, wymagającego dużej precyzji i długotrwałego treningu.

NA CZYM POLEGA?

Celem rally-o jest pokonanie rajdu złożonego z kilku stacji opartych o posłuszeństwo, zbliżonych do tych z obedience, otrzymanie jak najmniejszej ilości punktów karnych i zmieszczenie się w wyznaczonym czasie. Tory rally-o układane są z uwzględnieniem poziomu trudności : 

 • klasa 1 najłatwiejsza, 
 • klasa 2 pośrednia, 
 • klasa 3 najtrudniejsza

 Od opiekuna wymagają umiejętności czytania znaków i znajomości zasad punktacji, a od psa znajomości podstaw posłuszeństwa i chęci współpracy. Kilka razy w roku organizowane są również zawody Rally-O, można więc sprawdzić swoje umiejętności i podjąć nowe wyzwanie. Zapraszamy na wspólne rajdy na torach rally-o!

Zajęcia przeznaczone są dla par opiekun-pies, które ukończyły już przynajmniej szkolenie podstawowe.

KONSULTACJE BEHAWIORALNE

PROGRAM KURSU

RALLY-O KLASA 1, KATEGORIA STANDARD

Przygotowanie do startów w klasie I, kategorii standard (28 znaków i 3 znaki bonusowe)

 • Wzmacnianie pozycji stojącej przy nodze 
 • Dostawianie do nogi przez obejście P-L (zatrzymanie przy nodze w pozycji stój). 
 • Dostawianie do nogi L (zatrzymanie przy nodze w pozycji stój). 
 • Polecenia waruj i siad przy nodze 
 • Zmiany tempa i kierunku wg znaków Rally-O. 
 • Przywołanie Rally-O 
 • Piwot i znak „1,2,3 krok naprzód” 
 • Krok w bok

TERMINY ZAJĘĆ

 Wtorek 19:45 

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie

PAKIETY SZKOLENIOWE

GRUPOWY

INDYWIDUALNY

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY

DOŁĄCZ DO WARSZTATU

Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 500 811 939
Napisz ewelina.krzywka@warsztat.edu.p

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Serdecznie polecam warsztat szkołę szkolenia psów ! To miejsce prowadzone przez profesjonalistów, ze świetnym podejściem zarówno do psów, jak i ich właścicieli ! Zawsze służą radą oraz pozostają z kursantami w kontakcie. Po każdych zajęciach otrzymuje się podsumowanie oraz wskazówki, nad czym należy pracować i na co zwracać uwagę. Bardzo indywidualne podejście i duże zaangażowanie. Polecam ! Basia, Filip i Pax
Izabela T
Jeśli chcesz nauczyć się porozumiewania ze swoim psem, odczytywania jego zachowań i nawiązać z nim silną więź to warsztatowe szkolenia bardzo ci w tym pomogą. Razem z moim pudłem Miłą ukończyłyśmy psie przedszkole i szkolenie podstawowe. Wiedza zdobyta na tych zajęciach towarzyszy nam codziennie. Pomaga na spacerach i w nowych sytuacjach. Szkolenie pod okiem Magdy i Eweliny, behawiorystek dało mi poczucie bezpieczeństwa. Mila nie tylko nauczyła się określonych komend ale jednocześnie zaufania do mnie. Ja z kolei nauczyłam się jak budować to zaufanie i go nie stracić. Na zajęciach zawsze świetnie się bawiłyśmy. Polecamy każdemu świadomemu opiekunowi psa. Ela i Miła
Magdalena F
Świetna szkoła dla czworonogów! Panie Instruktorki mają super podejście do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć jak pracować i komunikować się z psem. Zajęcia to nie „praca" tylko przyjemność, zarówno dla sierściucha, jak i właściciela!"
psi behawiorysta
Joanna F

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Rzetelnie przygotowany program szkolenia i zindywidualizowane podejście dostosowane do możliwości opiekuna i psa.
 • W trakcie trwania kursu prowadza Was i opiekują się Wami doświadczeni i wykształceni w tym zawodowym kierunku trenerzy – behawioryści (to dwa różne zawody).
 • Nasza praca z Wami wybiega daleko poza salę szkoleniową.
 • Nasza praca to nie tylko nauka poleceń, to także kompetentne wsparcie w procesie wychowania psa w realnym życiu, uwzględniające przyczyny pojawiania się zachowania.
 • W trakcie trwania kursu możesz konsultować z nami wszelkie zachowania psa
 • W trakcie trwania kursu masz dostęp do grupy kursantów na FB, w której znajdziesz dodatkowe materiały i porady szkoleniowe.

DOŁĄCZ DO WARSZTATU

Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 500 811 939
Napisz ewelina.krzywka@warsztat.edu.p

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach