SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE. ZAJĘCIA KONTYNUACYJNE PO SZKOLENIU PODSTAWOWYM

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM!

Tutaj, przy naszej pomocy nauczysz swojego psa reakcji na polecenia i utrzymywania ich w większym dystansie, w dłuższym czasie, w ruchu i większym rozproszeniu.

Na tym etapie zaawansowania możesz cieszyć się coraz większą swobodą we wzajemnym funkcjonowaniu, w różnych środowiskach.
Im lepiej wyuczone zachowania, tym więcej swobody możesz zaoferować swojemu psu i przy okazji sobie.

Jeżeli decydujesz się na szkolenie zaawansowane, to znaczy, że praca z psem sama w sobie jest już dla Ciebie i psa przyjemnością i jesteście gotowi na dalsze wyzwania.

GRUPY OTWARTE! MOŻESZ DOŁĄCZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE. ZAPISZ SIE JUŻ DZIŚ.

PROGRAM ZAJĘĆ

Na tym poziomie szkolenia również proponujemy Ci zajęcia indywidualne w pakiecie, w trakcie których pomożemy Ci uogólnić/ przenieść wyuczone zachowania na realne sytuacje (np. spacer czy miasto), a także podpowiemy, jak radzić sobie z pojawiającymi się w trakcie pracy z psem kłopotliwymi zachowaniami.

Z nami jesteś w najlepszych rękach – zajęcia prowadzi trener – zoopsycholog.

KIEDY?

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA
Środa 18:40

GRUPA ZAAWANSOWANA
Środa 19:45 

Grupy są otwarte nieprzerwanie.Możesz dołączyć w dowolnym momencie, jeśli jest miejsce. Możesz z wyprzedzeniem zarezerwowaćmiejsce. 

GDZIE?

ZAJĘCIA GRUPOWE
Warsztat, ul. Solskiego 4a, Katowice oraz inne ustalone wcześniej miejsca, jak parki czy centrum miasta

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Park Kościuszki lub w domu opiekuna (doliczamy koszt dojazdu)

JAKI PAKIET?

PAKIET 1
10h / 600zł
PAKIET 2
10h + 1h zajęć indywidualnych / 730 zł

Szkolenie zaawansowane nie jest limitowane czasem. Po zakończeniu wybranego pakietu możecie kontynuować zajęcia w kolejnych pakietach, na kolejnych poziomach zaawansowania, dopracowując umiejętności coraz bardziej szczegółowo.

Uczymy w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.
INSTRUKTOR PROWADZĄCY

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Serdecznie polecam warsztat szkołę szkolenia psów ! To miejsce prowadzone przez profesjonalistów, ze świetnym podejściem zarówno do psów, jak i ich właścicieli ! Zawsze służą radą oraz pozostają z kursantami w kontakcie. Po każdych zajęciach otrzymuje się podsumowanie oraz wskazówki, nad czym należy pracować i na co zwracać uwagę. Bardzo indywidualne podejście i duże zaangażowanie. Polecam !
Basia, Filip i Pax
Do Magdy Grabowskiej trafiłam trochę przypadkowo 8 lat temu i przeszłam wraz z psem przez różne poziomy szkoleń. Przy drugim psie wybór był oczywisty. W pełni polecam to miejsce -profesjonalizm i duża wiedza przy jednocześnie delikatnym i indywidualnym podejściu do ludzi i psów.
Magdalena F
Świetna szkoła dla czworonogów! Panie Instruktorki mają super podejście do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć jak pracować i komunikować się z psem. Zajęcia to nie „praca" tylko przyjemność, zarówno dla sierściucha, jak i właściciela!"
psi behawiorysta
Joanna F

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach