DOMOWA KONSULTACJA SZCZENIAKA

DOMOWA KONSULTACJA SZCZENIAKA. WIZYTA W DOMU OPIEKUNA

ZADBAMY O TO, CO DLA WAS NAJWAŻNIEJSZE!

Kiedy zabierasz szczenię do nowego domu, w twojej głowie pojawia się tysiące pytań. Pierwszy tydzień to czas adaptacji psa do nowych warunków. Pies jest najczęściej jeszcze przed drugim szczepieniem i odrobaczeniem, dlatego nie masz jeszcze możliwości zabrania go w dowolne miejsca.

To jednocześnie moment, w którym potrzebujesz wsparcia i odpowiedzi na nurtujące pytania, jak na przykład:

 NIE TRAĆ CZASU – ZADBAJ O NAJLEPSZY MOŻLIWY START DLA SWOJEGO PSA!

Z myślą o tym momencie powstała domowa konsultacja szczeniaka – godzinne spotkanie, podczas którego odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Doradzimy Ci krok po kroku, kiedy i jak rozpocząć przystosowanie szczeniaka do nowego środowiska, by w przyszłości stał się psem, który będzie umiał dostosować się do Twojego trybu życia. Pomożemy Ci ocenić, na co szczególnie zwrócić uwagę w wychowaniu psa.
Pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego szczenię zachowuje się w określony sposób.
Pokażemy Ci, jak poradzić sobie z problematycznymi zachowaniami szczenięcia.
Odpowiemy, w jakie akcesoria najlepiej się zaopatrzyć, na co zwrócić uwagę w doborze pokarmu i jak najbardziej komfortowo zorganizować Waszą wspólną przestrzeń w domu.

KIEDY?

Na domową konsultację przyjedziemy do Ciebie, po umówieniu terminu.

GDZIE?

U opiekunów w domu.

JAKI KOSZT?

150zł/ 1h
Do ceny konsultacji doliczamy koszt dojazdu.

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Jeśli chcesz nauczyć się porozumiewania ze swoim psem, odczytywania jego zachowań i nawiązać z nim silną więź to warsztatowe szkolenia bardzo ci w tym pomogą. Razem z moim pudłem Miłą ukończyłyśmy psie przedszkole i szkolenie podstawowe. Wiedza zdobyta na tych zajęciach towarzyszy nam codziennie. Pomaga na spacerach i w nowych sytuacjach. Szkolenie pod okiem Magdy i Eweliny, behawiorystek dało mi poczucie bezpieczeństwa. Mila nie tylko nauczyła się określonych komend ale jednocześnie zaufania do mnie. Ja z kolei nauczyłam się jak budować to zaufanie i go nie stracić. Na zajęciach zawsze świetnie się bawiłyśmy. Polecamy każdemu świadomemu opiekunowi psa.
Ela i Miła
Zarówno psie przedszkole, jak i szkolenie z posłuszeństwa poziom podstawowy prowadzone przez. Ewelinę, były świetną zabawą i dla nas i dla psiaka. Bardzo dużo się nauczyliśmy, polecamy z czystym sumieniem.
Paweł
Świetna szkoła dla czworonogów! Panie Instruktorki mają super podejście do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć jak pracować i komunikować się z psem. Zajęcia to nie „praca" tylko przyjemność, zarówno dla sierściucha, jak i właściciela!"
psi behawiorysta
Joanna F

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach