PSIE PRZEDSZKOLE

PSIE PRZEDSZKOLE

PSIE PRZEDSZKOLE

Zajęcia przeznaczone dla szczeniąt do 4 miesiąca życia

Zastanawiasz się, jak wychować szczeniaka
i kiedy rozpocząć szkolenie psa?
Zapraszamy na psie przedszkole, na którym maksymalnie skupiamy się przystosowaniu szczeniaka do życia w nowej rodzinie i nowym otoczeniu. Przeprowadzimy z Tobą  szkolenie szczeniaka krok po kroku. 

Program dostosowany jest do szczeniąt będących jeszcze w fazie socjalizacji. Maksymalnie skupiamy się na właściwej socjalizacji szczeniaka i jego habituacji.

Trwa ona do ok 12 tygodnia życia i jest niezwykle ważnym momentem w życiu psa.

Na naszych zajęciach szczenię uczy się, jak prawidłowo witać się i wchodzić w kontakt z innymi psami. To również zapobieganie pojawianiu się zachowań niepożądanych, jak uciekanie przed innymi psami, oszczekiwanie ich, doskakiwanie.

Szczenię uczy się spokojnie reagować na nowe sytuacje, dzięki czemu w życiu dorosłym ma szansę dużo spokojniej reagować na zmieniające się środowisko.To również zapobieganie pojawianiu się zachowań oszczekiwania czy gonienia obcych ludzi, dzieci, przedmiotów.

W trakcie zajęć wprowadzamy pierwsze ćwiczenia, dzięki którym zbudujesz prawidłowe nawyki u psa. To pomoże Ci łatwiej komunikować się i funkcjonować z nim w różnych miejscach i sytuacjach.

Pomożemy Ci określić, na co szczególnie należy zwrócić uwagę w wychowaniu Twojego psa, w kontekście już prezentowanych przez niego zachowań.

Na zajęciach odpowiemy na Twoje pytania, na przykład co zrobić, żeby szczeniak nie gryzł, jak nauczyć psa załatwiania się na dworze, jak uspokoić szczeniaka, jak nauczyć psa przywołania.

Masz pytania?

PROGRAM ZAJĘĆ

 • Budowanie prawidłowych nawyków przede wszystkim:
  Szukanie uwagi opiekuna i oferowanie kontaktu opiekunowi w rozpraszających sytuacjach
  podążanie za opiekunem na sygnał — wstęp do przywołania
  chodzenie na luźnej smyczy
  siad + zwolnienie z polecenia
  zapobieganie pojawianiu się wyuczonych zachowań niepożądanych jak np. skakanie na opiekuna, podgryzanie, czy warczenie przy misce
  spokojne znoszenie zabiegów pielęgnacyjnych
 • Socjalizacja Psie przedszkole zapewnia bezpośredni, odpowiednio moderowany kontakt z innymi szczeniętami w tej samej fazie rozwoju.
 • Habituacja Wyzwania – „tory przeszkód” uwzględniające różne struktury powierzchni, poruszające się powierzchnie, ograniczone przestrzenie, różne dźwięki
 • Spotkania w parku i centrum miasta na odpowiednim etapie szkolenia

Uczymy w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach i poprzez zabawę

TERMINY ZAJĘĆ

Poniedziałek i czwartek o 18:40 (grupa 2x w tygodniu)

Niedziela 10:00 (grupa raz w tygodniu)

MIEJSCE ZAJĘĆ

ZAJĘCIA GRUPOWE: Warsztat, ul. Solskiego 4a w Katowicach

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE: Park Kościuszki w Katowicach lub w domu opiekuna (dojazd do 10 km w cenie)

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie

PAKIETY SZKOLENIOWE

PAKIETY PREMIUM

W każdym pakiecie PREMIUM oferujemy Ci godzinę zajęć indywidualnych, na których pokażemy Ci:

– jak budować zainteresowanie psa opiekunem, w realnej sytuacji na spacerze,

– jak pracować z psem nad chodzeniem na luźnej smyczy, poza sytuacją treningową (czyli wtedy, kiedy po prostu spacerujem, a nie wykonuje żadnego polecenia). 

– jak dobrze uczyć przywołania

– jak nauczyć psa rezygnacji z atrakcyjnych dla niego elementów środowiska

-jak wdrożyć pozostałe wyuczone na zajęciach grupowych polecenia

 

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Polecamy z nasza Fuerta psie przedszkole. Zaangażowanie ze strony prowadzących jest na mistrzowski poziomie. Indywidualne podejście, Panie odpowiadają na wszystkie pytania i są w stałym kontakcie w razie problemów. Polecam również zajęcia indywidualne w domu oraz terenie. To nasz początek, ale na pewno będziemy z Warsztatem jeszcze długo. Dziękujemy za serce włożone w prace 🙂
Sandra M
Jest to najlepsze miejsce, gdzie mogliśmy trafić z naszą Zoją. Zajęcia są prowadzone z dużym zaangażowaniem, a do każdego psa podchodzi się indywidualnie. Polecam każdemu, kto planuje mieć lub ma psiego przyjaciela 🐶🐶
Karolina B
Super, pełen profesjonalizm, atmosfera rewelacyjna, można swobodnie o wszystko zapytać i na każde pytanie jest sensowna, wyczerpująca odpowiedź 🙂 aktualnie kończyny przedszkole dla psów i wybieramy się na kolejny poziom 🙂 gorąco polecam 🙂
joanna

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Rzetelnie przygotowany program szkolenia i  podejście dostosowane do możliwości konkretnego opiekuna i psa.
 • W trakcie trwania kursu prowadzą Was i opiekują się Wami doświadczeni i wykształceni w tym zawodowym kierunku trenerzy – behawioryści (to dwa różne zawody).
 • Nasza praca z Wami wybiega daleko poza salę szkoleniową.
 • Nasza praca to nie tylko nauka poleceń, to także kompetentne wsparcie w procesie wychowania psa w realnym życiu, uwzględniające przyczyny pojawiania się zachowania.
 • W trakcie trwania kursu możesz konsultować z nami wszelkie zachowania psa
 • W trakcie trwania kursu masz dostęp do grupy kursantów na FB, w której znajdziesz dodatkowe materiały i porady szkoleniowe.
 • Po zajęciach otrzymujesz od nas podsumowanie. 

DOŁĄCZ DO WARSZTATU


Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach