SZKOLENIE INDYWIDUALNE

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Szkolenie indywidualne jest szyte na miarę. To znaczy, że zajęcia odbywają się w indywidualnie ustalonym czasie i miejscu, a program szkolenia jest całkowicie dopasowany do potrzeb opiekuna i psa.

Na szkoleniu  indywidualnym damy Ci narzędzia, dzięki którym w czytelny sposób będziesz mógł zakomunikować psu, czego od niego oczekujesz a pies zrozumie Twój komunikat i będzie zmotywowany do jego realizacji.

Pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego Twój pies zachowuje się w określony sposób i nauczymy Cię jak pracować nad przyczyną pojawiania się zachowania a nie tylko nad eliminacją samego zachowania niepożądanego.

Z nami nauczysz swojego psa poleceń, które pozwolą Ci kontrolować jego zachowanie z zachowaniem dobrostanu zwierzęcia.

Damy Ci narzędzia, dzięki którym będziecie mogli swobodniej funkcjonować ze sobą w różnych życiowych sytuacjach.

TERMINY ZAJĘĆ

Ustalamy indywidualnie

MIEJSCE ZAJĘĆ

Park Kościuszki w Katowicach lub z dojazdem do opiekunów psa (doliczamy dojazd)

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie 

PAKIETY SZKOLENIOWE

W przypadku, gdy zajęcia odbywają się u  opiekunów w domu, doliczamy koszt dojazdu.

INSTRUKTORZY PROWADZĄCY

DOŁĄCZ DO WARSZTATU

Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Serdecznie polecam warsztat szkołę szkolenia psów ! To miejsce prowadzone przez profesjonalistów, ze świetnym podejściem zarówno do psów, jak i ich właścicieli ! Zawsze służą radą oraz pozostają z kursantami w kontakcie. Po każdych zajęciach otrzymuje się podsumowanie oraz wskazówki, nad czym należy pracować i na co zwracać uwagę. Bardzo indywidualne podejście i duże zaangażowanie. Polecam !
Basia, Filip i Pax
Do Magdy Grabowskiej trafiłam trochę przypadkowo 8 lat temu i przeszłam wraz z psem przez różne poziomy szkoleń. Przy drugim psie wybór był oczywisty. W pełni polecam to miejsce -profesjonalizm i duża wiedza przy jednocześnie delikatnym i indywidualnym podejściu do ludzi i psów.
Magdalena F
Świetna szkoła dla czworonogów! Panie Instruktorki mają super podejście do zwierząt i ich właścicieli 🙂 Potrafią w przystępny sposób wytłumaczyć jak pracować i komunikować się z psem. Zajęcia to nie „praca" tylko przyjemność, zarówno dla sierściucha, jak i właściciela!"
psi behawiorysta
Joanna F

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Rzetelnie przygotowany program szkolenia i zindywidualizowane podejście dostosowane do możliwości opiekuna i psa.
  • W trakcie trwania kursu prowadza Was i opiekują się Wami doświadczeni i wykształceni w tym zawodowym kierunku trenerzy – behawioryści (to dwa różne zawody).
  • Nasza praca z Wami wybiega daleko poza salę szkoleniową.
  • Nasza praca to nie tylko nauka poleceń, to także kompetentne wsparcie w procesie wychowania psa w realnym życiu, uwzględniające przyczyny pojawiania się zachowania.
  • W trakcie trwania kursu możesz konsultować z nami wszelkie zachowania psa
  • W trakcie trwania kursu masz dostęp do grupy kursantów na FB, w której znajdziesz dodatkowe materiały i porady szkoleniowe.

DOŁĄCZ DO WARSZTATU

Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej
Zadzwoń 503 330 404
Napisz magdalena.grabowska@warsztat.edu.pl

Poznaj nas bliżej w naszych Social Mediach